ART / Lithographs / Litograph in colors 7954101
nr 795 4101
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Heidvall, "Exotiskt möte", 35/220, sheet: 70 x 55,
LITOGRAPH IN COLORS, Heidvall, "Exotiskt möte", 35/220, bladets mått: 70 x 55
Måns Heidvall, Swedish painter, born 1951.
400
SEK 250
Monday December 3 2012
at 19:48:38
1/12 09:46:16
3/12 19:43:38
200 kr